GALA WRĘCZENIA NAGRÓD KONKURSOWYCH – DNI PATRONA ZYGMUNTA GLOGERA ‘ 22.

W dniu 3 listopada – w 177 rocznicę urodzin Patrona rozpoczęliśmy  oficjalne obchody święta naszej szkoły. Młodzież miała możliwość przygotowania prac na konkurs plastyczny (do wyboru portret patrona lub mapa). Następnie uczniowie wzięli udział w etapie pisemnym, obejmującym pytania dotyczące biografii i dorobku Zygmunta Glogera. Zespoły klasowe zaprezentowały także swój talent muzyczny, biorąc udział w GLOGER HOT 16 CHALLENGE. Ostatnim naszym konkursem była gra terenowa nt.,, Co wiesz o swojej szkole?’’, która miała miejsce w dniu 17 listopada.

W dniu 23 listopada odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom, którzy zostali laureatami w poszczególnych kategoriach konkursów.

OTO ZWYCIĘZCY W II SZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O PATRONIE:

I miejsce zajęła klasa IV T_Ż

II miejsce zajęła klasa I TTŻ
III miejsce zajęła  klasa 3 TT

KONKURS  GLOGER HOT 16 CHALLENGE

Jury konkursowe przyznało następujące nagrody:

I miejsce –  Kacper  Gajowniczek z  klasy 3 TH

II miejsce  – Krystian Krypski z  klasy 3TK
III miejsce – Kacper  Kuśmierczyk z  klasy 2 B.S.

Ex aequo wyróżnienie dla klas: 4 T_Ż i 3T.T za udział w szkolnym Hot16Challenge.

Gra terenowa nt.,, Co wiesz o swojej szkole?’’.

W tej kategorii zostały wręczone następujące nagrody:

I miejsce dla Krystiana Kowalskiego, Kacpra Sadowskiego, Oskara Romanowskiego, uczniów klasy 3T.K

II miejsce dla Weroniki Dąbrowskiej, Malwiny Grudkowskiej,. Filipa Więckowskiego, uczniów klasy 4 T_Ż
III miejsce dla Natalii Pałuckiej, Mateusza Duniewskiego, Piotra Tabora, uczniów klasy 2 TKC

wyróżnienie dla Natalii Malinowskiej, Oliwii Fiałkowskiej, Julii Kostrzewy( uczennic I THŻ)
dla najlepszej drużyny klas pierwszych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w konkursach. Dziękujemy wszystkim pozostałym uczestnikom  i już zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.

przez Kacper Kuśmierczyk II BS