Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Stowarzyszenie Odra Niemen

Wirtualna Choinka

Godziny dostępności nauczycieli 

.

L.p. IMIĘ I NAZWISKO DZIEŃ TYGODNIA I GODZINY
1 Bartnicka Justyna (BT) Piątek 10.30-11.25
2 Biały Edyta (EB) Czwartek 15.30-16.30 (co 2 tygodnie)
3 Biały Paweł (PB) Poniedziałek 13.50-14.45
4 Boryszewski Radosław (RB) Piątek 8.40 – 9.40
5 Budzikur Dominika Wtorek 8.45-9.45
6 Dawydko Teresa (TD) Czwartek 15.30-16.30
7 Domagała Beata (DB) Środa 8.00-8.45
8 Frączek Urszula (UF) Środa 10.30-11.30
9 Gańko Ewa (EG) Piątek 11.35-12.35
10 Górska Maria (MG) Czwartek 11.25-12.25
11 Grabek Alan (GA)  Poniedziałek 10.00-11.00
12 Grochal  Ewa (GL)  
13 Grzegrzułka Edyta (GE) Poniedziałek 13.40-14.40
14 Jaglińska Aneta (AJ) Poniedziałek 12.20-13.20
15 Jaworska Katarzyna (KJ) Środa 14.35-15.35
16 Jeziorek Sylwia (SJ) Poniedziałek 15.40-16.40 (co 2 tygodnie)
17 Kałowska Justyna  (KŁ) Wtorek 13.40- 14.40
18 Kamińska-Kokot Renata (RK) Środa 8.05-9.05
19 Khunjua Aleksi (KH) Poniedziałek 10.35-11.35
20 Komuda Ewelina (EK) Czwartek 14.35-15.35
21 Korczyk Agnieszka (KA) Wtorek 9.45-10.45
22 Kowalczyk Patryk (KP) Wtorek 15.00-16.00
23 Kowalewska Grażyna  (GK) Wtorek 16.40-17.40
24 Kruszewska Beata Poniedziałek 17.15-18.15 (co 2 tygodnie)
25 Krzemińska Anna  (KŃ) Środa 9.35-10.35
26 Kucińska Wioletta (W_) Piatek 16.20-17.20 (co 2 tygodnie)
27 Kulisz  Jolanta (JK) Środa 14.35- 15.30
28 Lipińska Joanna (LA) Środa 8.45-9.45
29 Moniszko Oliwia  (OM) Wtorek 13.50-14.50
30 Olszewski Leszek (LO) Poniedziałek 11.35-12.35
31 Osica Waldemar (WO) Wtorek 16.20-17.20
32 Pastor Helena (HP) Poniedziałek 13.30-14.30
33 Pavlidou  Iwona Agnieszka (IP) Piatek 9.35-10.35
34 Pawlaczyk Marek (Pa) Piątek 12.20-13.20
35 Perkowska Monika (MP) Środa 15:30-16:30
36 Piskorz Jolanta (JP) Wtorek 15.30-16.30
37 Połoz Dariusz (DP) Wtorek 12.50-13.50
38 Postolska Małgorzata (PM) Piątek 11.55-12.55
39 Potrząsaj Kulik Ewelina (Ev) Wtorek 8.45-9.45
40 Pustoła Ewa (EP) Poniedziałek 14.30-15.30
41 Popławska Joanna Wtorek 12.00-13.00
42 Radłowska Bogusława (BR) Środa 12.50-13.50
43 Sabak Jadwiga (JS) Środa 13.45-14.45
44 Siporska-Rypina Agnieszka (AS) Czwartek 16.00-17.00
45 Skrzeczyński Rafał (SR) Środa 16:30-17:30
46 Smuga Iwona (IS) Środa 17.10-18.10
47 Stankiewicz  Wioletta (WS) Środa 15.30-16.30
48 Szostek Anna (SO) Czwartek 15.30-16.30
49 Szymańska Magda (MS) Wtorek 8.30-9.30
50 Świerczewska Wiktoria (ŚW) Środa 11.25-12.25
51 Trześkowska Renata Środa 17.10-18.10
52 Wachowicz Jarosław (WA) Piątek 9.40-10.40
53 Wiadro Dagmara (DW) Piątek 14.35-15.35
54 Wierzbicka Katarzyna (WK) Środa 9.40-10.40
55 Wiktorowicz Aneta (WT) Piątek 16.20-16.45
56 Winczaruk Agata (AW) Środa 13.45-14.45
57 Wojtalewska-Lichota Ewa (EL) Czwartek 10.30-11.30
58 Woźniak Justyna (JW) Piątek 12.20-13.20
59 Woźnica Cezary (CW) Środa 16.20-17.20
60 Wyderska Justyna (JR) Wtorek 10.30-11.30
61 Biedruna – Kudź Hanna Piatek 8.20-8.50, 16.20-16.40
62 Krzyśpiak Dorota Poniedziałek 14.35-15.35 (co 2 tygodnie)
63 Kubicka Anna Piątek 15.30-16.30 (co 2 tygodnie)

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button