600-lecie miasta Mińsk Mazowiecki

Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza w 2021 r.

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Do tradycji ZST-G wszedł już wyjazd młodzieży klas maturalnych do Częstochowy. Także i w tym roku ten piękny zwyczaj został zrealizowany. Dnia 27 października 2021 roku, o godzinie 6, czterdziestoosobowa grupa maturzystów i towarzyszący im nauczyciele, wyruszyli autokarem do tak wyjątkowego miejsca, jakim jest Jasnogórskie Sanktuarium.

Udział w pielgrzymce dał uczniom okazję do wspólnej modlitwy, integracji oraz refleksji nad własną przyszłością. 

                                                                                                                                                                               Maria Górska                                                           

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast