Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych


PATRON SZKOŁY

Zygmunt Gloger herbu Prus II 1845 – 1910


FACEBOOK

20-lecie powiatu mińskiego

Projekt „Żołnierze Wyklęci”

ZST-G wzięło udział w akcji świątecznej organizowanej przez MEN „Razem Na Święta”. Uczniowie pomagali swoim najbliższym, babciom, dziadkom, sąsiadom  w przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież wykonała  stroiki, pierniczki, piekła ciasta, robiła zakupy, przygotowywała paczki świąteczne,  a także pomagała w przystrajaniu choinek. Do akcji włączyli się również nauczyciele, przygotowali oni karty świąteczne z życzeniami dla mińszczan. Wiele osób włączyło się do akcji, ale chciało pozostać anonimowym „pomagaczem”. Wszystkim serdecznie dziękujemy, życząc jednocześnie zdrowych, radosnych  i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A oto fotorelacja:

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Facebook
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast
YOUTUBE