600-lecie miasta Mińsk Mazowiecki

Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza w 2021 r.

 

 

Sukcesy naszych piłkarzy!

Po całorocznej przerwie od zawodów szkolnych nasi reprezentanci w piłce nożnej wrócili do gry w wielkim stylu. Pierwszy raz od niepamiętnych lat Zespół Szkół Turystyczno – Gastronomicznych bierze udział w regionalnych zawodach w piłce nożnej. W pierwszej rundzie ZST-G zmierzył się z ZSP Łochów pokonując ich 5-1 oraz zdecydowanie ograł 8-0 I LO Węgrów. Chłopcy pewnie awansowali do kolejnej rundy rozgrywek i już niedługo powalczą o kolejne zwycięstwa. Naszą szkołę reprezentowali: Krystian Krypski, Kacper Kwiejda, Miłosz Górski, Patryk Gruszczyński, Eryk Kosiński, Dawid Koliński, Mateusz Michalak, Oskar Romanowski, Mikołaj Kępka, Kacper Zagórski, Dominik Trojan, Krystian Kowalski.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast