Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

Dnia 13 czerwca 2022 r.  odbyła się Inauguracja Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere. W gronie szefów kuchni, dyrektorów szkół i ekspertów HoReCa prowadzony był panel dyskusyjny dotyczący przyszłości uczniów szkół średnich w kontekście kierunków rozwoju współczesnej gastronomii. Dyrektor ZSTG- Pan Rafał Skrzeczyński brał udział w debacie dotyczącej wsparcia dla obecnego szkolnictwa. W spotkaniu wzięły udział osobowości polskiej sceny kulinarnej, min. David Gaboriaud, Michał Iwaniuk, Tomasz Łagowski, Ernest Jagodziński, Krystian Zalejski. Mamy nadzieję , że nasi uczniowie przejdą kolejny etap kwalifikacyjny i będą mogli rozwinąć skrzydła w świecie gastronomii.Studenci Akademii Mistrzów Smaku by Belvedere będą mieli możliwość wkroczenia w świat wielkiej gastronomii poprzez obcowanie z top of the top polskiej gastronomii, gotowania pod ich okiem i uczenie się z ich wiedzy i doświadczenia.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE