Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51
fax.25 759-25-98

Projekt „Dobra praktyka kluczem do kariery zawodowej”

Szwecja 

Pierwsza grupa szesnastu uczniów  oraz dwóch opiekunów wyjechała na praktyki zawodowe 9 maja 2021 roku do Malmö – wielokulturowego miasta znajdującego się w południowej części Szwecji. Uczestnicy projektu „Dobra praktyka kluczem do kariery zawodowej” zostali zakwaterowani w hotelu First Hotel Jorgen Kock w centrum  miasta. Od poniedziałku do piątku odbywali praktyki w hotelach i restauracjach, a w weekendy w ramach programu kulturowego wyjeżdżali na wycieczki – odwiedzili malownicze miasteczko Mölle zlokalizowane u podnóża skały, rezerwat przyrody Kullaberg oraz Park Narodowy Söderåsen. Przedsiębiorstwa, w których uczestnicy projektu zdobywali doświadczenie zawodowe to między innymi: restauracje Ciao, Armacia,  Avokado, Mindpark, Restaurang Dragörkaje, Mersmack oraz hotele First Hotel Jörgen Kock i The Grand Hotel.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE