Stowarzyszenie Odra Niemen

28 maja na terenie Zespół Szkół Turystyczno- Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim odbył się Eko Piknik, podczas którego Kurt Scheller poprowadził warsztaty kulinarne “ZERO WASTE”. Na pikniku odbyły się także warsztaty: ogrodnicze, ekologiczne, kosmetyczne i kulinarne, akcja: “Wymień odpady na sadzonki”, konkursy dla całej rodziny, poczęstunek oraz atrakcje dla dzieci: zumba, joga i dmuchańce.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy tego wydarzenia bawili się dobrze i smacznie 🙂
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku.
 
Organizacja Eko-Pikniku Rodzinnego „Zero Waste” w Zespole Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, wfosigw.pl.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE