Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

600-lecie miasta Mińsk Mazowiecki

Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza w 2021 r.

28 maja uczniowie Zespołu Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim rozpoczęli swoją portugalską przygodę w ramach realizacji projektu „Dobra praktyka kluczem do kariery” – Erasmus+. W trakcie programu młodzi odbywają staż w obiektach hotelowych i gastronomicznych regionu Esposende: Apulia Praia Hotel, który użycza również swej gościnności w formie noclegów i posiłków, Panificadora do Sul – Pasuca, Campus Intercultural Association Mobility Friends, Quinta de Santa Comba, Esposende GuestHome.
Grupie towarzyszy niemal codziennie portugalskie słońce i bryza znad Oceanu Atlantyckiego. Wolny czas chętnie spędzają aktywnie. Uczestnicy odbyli dotychczas dwie wycieczki do Ponte de Lima, Viana do Castelo oraz przepięknego Porto.
Pozdrowienia dla całej ekipy ZST-G 🙂
 

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast