Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

Stowarzyszenie Odra Niemen

 

Jó reggelt kívánok!!! Szia!!!!

 

7 grudnia mieliśmy przyjemność gościć w Zespole Szkół Turystyczno –Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim nauczycieli z węgierskiej szkoły zawodowej Martin János Szakképző Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola.

Nauczyciele Ci są uczestnikami projektu unijnego o nazwie „In the Wake of Green and Clever Developments, Innovations” 2019-1-HU01-KA102-060078

W ramach współpracy międzynarodowej z portugalską organizacją „Mobility Friends” projekt ten może odbywać się w Polsce.

Podczas mobilności pragniemy pokazać im naszą szkołę, zapoznać z tajnikami pracy kucharzy, cukierników i architektów krajobrazu, porozmawiać o innowacyjnych metodach nauczania oraz ekologicznym biznesie w Polsce.

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE