Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

600-lecie miasta Mińsk Mazowiecki

Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza w 2021 r.

I szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Zygmunta Glogera

27.09.2019 w Zespole Szkół Turystyczno – Gastronomicznych odbył się I konkurs wiedzy o życiu i twórczości, patrona szkoły, Zygmunta Glogera. Udział wzięło blisko 40 uczniów reprezentujących swoje klasy. Wykazując się znajomością twórczości, oraz wydarzeń z życia polskiego etnografa, odpowiedzieli na 20 pytań. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników. Powodzenia.

Warto dodać, że na plastyczny etap konkursu wpłynęły prace, które zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej.

Konkurs wiedzy przygotowały i przeprowadziły: Małgorzata Postolska i Magda Szymańska.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast