Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

600-lecie miasta Mińsk Mazowiecki

Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza w 2021 r.

Kolejne zwycięstwo piłkarzy ZST- G

W IV rundzie Mistrzostw Regionu reprezentacja naszej szkoły miała się zmierzyć z drużyną z Łochowa oraz popularnym Ekonomem Mińsk Maz. Zespół z Łochowa niestety ze względu na problemy zdrowotne zawodników nie dojechał dlatego pozostał do rozegrania jeden mecz o pierwsze miejsce w grupie J. Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim, obie drużyny stwarzały sobie sytuację strzeleckie. Naszą kadrę na prowadzenie wyprowadził Miłosz Górski, który świetnie wykończył akcje uderzeniem lewą nogą w długi róg bramki. Ekonom odpowiedział tuż po przerwie wykorzystując nasz błąd przy rozegraniu piłki. Było 1-1 i wszystko wskazywało na to że do rozstrzygnięcia meczu będą potrzebne rzuty karne gdy w ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym świetnym uderzeniem z woleja popisał się nasz kapitan Eryk Kosiński i w ten sposób zapewnił nam zwycięstwo 2-1. Meldujemy się w kolejnej fazie rozgrywek, które kontynuowane będą wiosną. Skład naszej reprezentacji: Krystian Krypski, Kacper Kwiejda, Miłosz Górski, Patryk Gruszczyński, Eryk Kosiński, Dawid Koliński, Mateusz Michalak, Mikołaj Kępka, Oskar Romanowski, Kacper Zagórski, Dominik Trojan, Krystian Kowalski.

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button
Zmień rozmiar czcionki
Kontrast