Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

Stowarzyszenie Odra Niemen

Kolejne zwycięstwo piłkarzy ZST- G

W IV rundzie Mistrzostw Regionu reprezentacja naszej szkoły miała się zmierzyć z drużyną z Łochowa oraz popularnym Ekonomem Mińsk Maz. Zespół z Łochowa niestety ze względu na problemy zdrowotne zawodników nie dojechał dlatego pozostał do rozegrania jeden mecz o pierwsze miejsce w grupie J. Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim, obie drużyny stwarzały sobie sytuację strzeleckie. Naszą kadrę na prowadzenie wyprowadził Miłosz Górski, który świetnie wykończył akcje uderzeniem lewą nogą w długi róg bramki. Ekonom odpowiedział tuż po przerwie wykorzystując nasz błąd przy rozegraniu piłki. Było 1-1 i wszystko wskazywało na to że do rozstrzygnięcia meczu będą potrzebne rzuty karne gdy w ostatniej akcji meczu po rzucie rożnym świetnym uderzeniem z woleja popisał się nasz kapitan Eryk Kosiński i w ten sposób zapewnił nam zwycięstwo 2-1. Meldujemy się w kolejnej fazie rozgrywek, które kontynuowane będą wiosną. Skład naszej reprezentacji: Krystian Krypski, Kacper Kwiejda, Miłosz Górski, Patryk Gruszczyński, Eryk Kosiński, Dawid Koliński, Mateusz Michalak, Mikołaj Kępka, Oskar Romanowski, Kacper Zagórski, Dominik Trojan, Krystian Kowalski.

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE