Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej ogłasza konkurs dla uczniów szkół średnich powiatu mińskiego pn. “Młodzi – zdrowi – aktywni”. Celem konkursu jest podniesienie poziomu wiedzy i kształtowanie umiejętności prowadzenia zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej.

Młodzież będzie miała do wyboru dwa zadania: ułożyć przykładowy jadłospis wg ustalonych w regulaminie konkursu zasad lub ułożyć plan aktywności dla młodzieży wg określonych w regulaminie zasad. Autorzy pięciu najlepszych prac z każdej kategorii zostaną nagrodzeni karnetem na siłownię, a opracowane przez nich jadłospisy oraz plany aktywności zostaną wydrukowane w formie ulotek i rozpowszechnione w szkołach, domach kultury oraz innych miejscach popularnych wśród młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie 🙂

Regulamin Konkursu (kliknij)

 

 
 
 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE