Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

Do 13 grudnia 2021 r. uczniowie ZSTG mogli wziąć udział w konkursie plastyczno-językowym, organizowanym przez nauczycielki języków obcych: Joannę Lipińską i Justynę Wyderską. Zadaniem uczniów było własnoręczne przygotowanie ozdoby bożonarodzeniowej oraz pracy pisemnej w języku angielskim lub rosyjskim (opowiadanie lub słownik tematyczny w zależności od stopnia zaawansowania). Zainteresowanie i zaangażowanie uczniów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jury w składzie: dyrektor p. R. Skrzeczyński, wicedyrektor p. T. Dawydko, wicedyrektor p. J. Piskorz, bibliotekarz p. J. Sabak, wybrało 3 najpiękniejsze prace. Do grona zwycięzców należą: Marta Gustaw IV TAK – I miejsce, Cezary Stojak II TK- II miejsce, Wojciech Wielądek II TŻ- III miejsce. Gratulujemy! Wszystkie ozdoby naszych uczniów zostaną przekazane na cel charytatywny Stowarzyszeniu “Możesz więcej”, wspierającemu osoby niepełnosprawne.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE