Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Niepełnosprawni w podróży

Stawiamy na europejską współpracę!

Projekt pn. ,,Niepełnosprawni w podróży – pokonujemy bariery w sektorze turystycznym” – jest kolejnym projektem realizowanym w ZST-G, tym razem w ramach akcji KA2: Partnerstwa na małą skalę w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Głównym celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Polsce i Portugalii – poprzez wypracowanie pakietu edukacyjnego. Pakiet edukacyjny będzie zawierał kilka bloków tematycznych (m.in. w formie materiałów graficznych, audio i video) dotyczących obsługi klienta z niepełnosprawnością w hotelach, gastronomii i turystyce. Odniesiemy się również do umiejętności pracy w zespole z osobami z niepełnosprawnościami.

Przy projekcie będziemy współpracować z Fundacją POLPROM oraz portugalską organizacją “Mobility Friends”. Międzynarodowy charakter współpracy w takim zespole zaowocuje zwiększeniem potencjału i profesjonalizmu wszystkich partnerów, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. Już nie możemy doczekać się pierwszego spotkania, które odbędzie się w naszej szkole w czerwcu 2023 r. 🙂

 

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE