Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Z przyjemnością ogłaszamy, że dobiega końca realizacja unijnego projektu pn.”Niepełnosprawni w podróży – pokonujemy bariery w sektorze turystycznym”, realizowanym w ramach akcji KA2: Partnerstwa na małą skalę w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego. Współpraca przy projekcie z Fundacją Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM oraz portugalską organizacją “Mobility Friends” przyniosła nam wiele niesamowitych wspomnień oraz doświadczeń.

Przedstawiamy Państwu główny rezultat projektu – pakiet edukacyjny, który zatytułowaliśmy „Skuteczna komunikacja oraz obsługa klienta dostosowana do osób ze specjalnymi potrzebami”. Pakiet jest dostępny w trzech wersjach językowych: języku polskim, angielskim oraz portugalskim.

Pakiet edukacyjny powstał z myślą o podniesieniu jakości kształcenia zawodowego i jest ukierunkowany na pracę z młodymi ludźmi, głównie uczniami szkół branżowych i techników. Pakiet zawiera również treści, które mogą zostać wykorzystane przez trenerów pracujących z osobami dorosłymi podczas szkoleń zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zamieszczonych materiałów i dzielenia się z nami swoimi uwagami 🙂

 

Pacote de Ensino

Pakiet edukacyjny PL

Teaching Pack

Program szkolenia nauczycieli i trenerów: “Zasady komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami w branży turystycznej”.

Program szkolenia nauczycieli i trenerów: “Zasady komunikacji z osobami z niepełnosprawnościami w branży turystycznej”

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE