Zapraszamy na ,,Rajd Niepodległości po Ziemi Mińskiej”

6 listopada 2021 r. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej, w ramach wydarzenia Powiat Miński Stolicą Kultury Mazowsza wraz z Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim oraz Zespołem Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim współorganizuje imprezę pod nazwą ,,Rajd Niepodległości po Ziemi Mińskiej”.

Trasa rajdów rowerowego i pieszego będzie przebiegała przez Mińsk Mazowiecki i jego najbliższe okolice, gdzie kolejnymi punktami będą ważne historycznie miejsca związane z niepodległością Polski. Start planujemy na terenie ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy (Mechanika) o godz. 10.00 a metę na terenie Zespołu Szkół Turystyczno- Gastronomicznych. Tam też w godzinach 13.00 – 15.00 odbędzie się piknik:

– ognisko z poczęstunkiem wojskowymi specjałami (grochówka, kiełbaski, chleb ze smalcem) dla uczestników i gości,

– występ Danuty Stankiewicz w repertuarze patriotycznym – wspólne śpiewy uczestników z artystką,

– stoiska lokalnych wystawców – członków LOT ZM, twórców ludowych, OSP, KGW.

Zapraszamy do udziału w Rajdzie.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania  kliknij tutaj , lub ze strony internetowej lotziemiminskiej.pl w załączniku “Do pobrania”.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 3 listopada 2021.

 

TRASA PIESZA

TRASA ROWEROWA 

 

 

 

 

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE