„Jeden uczeń może być nauczany jedną lekcję dziennie; ale jeśli nauczy się go ciekawości, będzie kontynuował proces uczenia się tak długo, jak żyje”.  (Clay P. Bedford)

W dniu 25 października Natalia Przybysz, uczennica klasy IV technikum architektury krajobrazu w Zespole Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim miała zaszczyt kolejny raz odebrać stypendium z rąk Antoniego Jana Tarczyńskiego Starosty Mińskiego. Wyróżnienie to przyznawane jest uczniom z terenu Powiatu Mińskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Ogromnie cieszymy się z sukcesu Natalii i życzymy jej wytrwałości, dalszego rozwoju i ogromnej ciekawości kierunkiem jaki wybrała. Mamy nadzieję, że otrzymane środki będą dla niej wsparciem w realizacji swoich celów edukacyjnych i pozwolą jej cenić wartość pracy jaką wkłada w naukę.
Z perspektywy wychowawcy i nauczyciela architektury krajobrazu jestem dumna, że nasza młodzież pięknie rozwija swoje pasje i talenty.
Serdeczne gratulacje od wychowawcy Pani Eweliny Potrząsaj-Kulik oraz całej społeczności szkolnej ZST-G

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Natalii 😉

wych.  Ewelina Potrząsaj-Kulik