Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

W dniu  09.06.2022r. na sali gimnastycznej naszej szkoły, klasa II BS wspólnie z wychowawcą Panem Markiem Pawlaczykiem oraz nauczycielem wychowania fizycznego Panem Waldemarem Osicą, zorganizowała Klasowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wychowawcy. Wśród licznej reprezentacji klasy znalazła się również przedstawicielka płci pięknej – Magda Koczyk. Do finałowej trójki zakwalifikowali się: Kacper Woliński, Hubert Walo oraz Kacper Dróżdż. Po zaciekłej walce finałowej ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

 

I miejsce – Kacper Dróżdż.

II miejsce – Kacper Woliński

III miejsce – Hubert Walo

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, nagrodami dodatkowymi za zajęcie miejsca na podium były vouchery do pizzerii a zwycięzca otrzymał  Puchar Wychowawcy. Rewanż za rok.

Serdeczne gratulacje!!!

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE