Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

Udział w kampanii BohaterON

Podobnie jak w minionym roku szkolnym, także w bieżącym wzięliśmy udział w kampanii o tematyce historycznej, BohaterON. Wydarzenie ma na celu, z jednej strony, upamiętnienie, uhonorowanie Warszawskich Powstańców. Z drugiej uwrażliwia dzieci, młodzież, dorosłych, przybliża historię, bazując na życiorysach bohaterów Warszawy edukuje.

Tegoroczna edycja polegała na wysłaniu widokówek z własnej miejscowości, wykonanych własnoręcznie lub zakupionych. Zdecydowaliśmy się na zakup pocztówek z Mińska Mazowieckiego, ziemi mińskiej. Uczniowie klas 2 T.H i 2 T.Ż przygotowali 17 kartek.

Dodatkowo uczniowie klasy 1 T.H wysłali wirtualne kartki pocztowe.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

Magda Szymańska.

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE