Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Chodź na scenę

KADRA SZKOŁY

DYREKCJA:

Rafał Skrzeczyński – Dyrektor

Teresa Dawydko – Wice Dyrektor

Jolanta Piskorz – Wice Dyrektor

Ewa Pustoła -Kierownik kształcenia praktycznego 

 

 

ADMINISTRACJA:

Monika Rzyszkowicz – główna księgowa

Zofia Orzech – kierownik gospodarczy

Ewelina Szulik – specjalista ds. kadr i płac

Ewa Lewicka/ Katarzyna Czerwińska – samodzielny referent

Magdalena Majewska-Soćko –  starszy referent ds. administracji

Urszula Nowicka – intendentka

 

 

NAUCZYCIELE:

L.p. Nazwisko i imię Stanowisko
1 Adamiak Kamila nauczyciel matematyki
2 Biały Edyta nauczyciel języka rosyjskiego
3 Biały Paweł nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
4 Bieniek Wioletta nauczyciel języka polskiego
5 Czmoch Karol nauczyciel języka angielskiego
6 Dawydko Teresa wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
7 Domagała Beata nauczyciel matematyki i wychowania fizycznego
8 Frączek Urszula nauczyciel języka angielskiego
9 Gańko Ewa nauczyciel języka polskiego
10 Górska Maria nauczyciel religii i języka niemieckiego
11 Grabek Alan nauczyciel wychowania fizycznego
12 Grabowski Grzegorz nauczyciel przepisów ruchu drogowego
13 Grochal Ewa nauczyciel religii i plastyki
14 Grzegrzułka Edyta nauczyciel biologii i religii
15 Gut Jarosław nauczyciel języka angielskiego
16 Jaglińska Aneta nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
17 Jaworska Katarzyna nauczyciel wychowania fizycznego
18 Kałowska Justyna nauczyciel języka niemieckiego
19 Kamińska-Kokot Renata nauczyciel przedsiębiorczości
20 Komuda Ewelina nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
21 Korczyk Agnieszka nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
22 Krzemińska Małgorzata nauczyciel języka niemieckiego
23 Kukawska Dorota nauczyciel języka angielskiego
24 Kulisz Jolanta nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
25 Kutkiewicz Anna nauczyciel religii
26 Lipińska Joanna nauczyciel języka rosyjskiego
27 Łapacz Eliza nauczyciel przedmiotów zawodowych
28 Myszkowska Kamila nauczyciel przedmiotów zawodowych
29 Olszewski Leszek nauczyciel chemii i informatyki
30 Osica Waldemar nauczyciel wychowania fizycznego
31 Pavlidou Iwona nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
32 Pawlaczyk Marek nauczyciel przedmiotów zawodowych
33 Perkowska Monika nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
34 Piskorz Jolanta nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
35 Połoz Dariusz nauczyciel informatyki
36 Postolska Małgorzata nauczyciel języka polskiego
37 Potrząsaj-Kulik Ewelina nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
38 Pudłowska Ewa psycholog
39 Pustoła Ewa kierownik kształcenia praktycznego
40 Radłowska Bogusława nauczyciel przedmiotów zawodowych
41 Ruszpel Marzena nauczyciel
42 Sabak Jadwiga nauczyciel/bibliotekarz
43 Siporska-Rypina Agnieszka pedagog
44 Skorys Sebastian nauczyciel matematyki
45 Skrzeczyński Rafał dyrektor, nauczyciel historii
46 Smuga Iwona nauczyciel wychowania fizycznego
47 Stankiewicz Wioletta nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia hotelarska
48 Szostak Anna bibliotekarz
49 Szostek Anna nauczyciel matematyki
50 Szymańska Magda nauczyciel historii i geografii
51 Trześkowska Renata nauczyciel matematyki
52 Wachowicz Jarosław nauczyciel języka angielskiego
53 Wiadro Dagmara nauczyciel muzyki
54 Wierzbicka Katarzyna nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
55 Wiktorowicz Aneta nauczyciel
56 Winczaruk Agata nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
57 Wojtalewska-Lichota Ewa nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
58 Woźniak Justyna nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich i turystycznych
59 Woźnica Cezary nauczyciel wychowania fizycznego
60 Wyderska Justyna nauczyciel języka angielskiego

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button