Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Stowarzyszenie Odra Niemen

Wirtualna Choinka

KADRA SZKOŁY

DYREKCJA:

Rafał Skrzeczyński – Dyrektor

Teresa Dawydko – Wice Dyrektor

Jolanta Piskorz – Wice Dyrektor

Ewa Pustoła -Kierownik kształcenia praktycznego 

 

 

ADMINISTRACJA:

Monika Rzyszkowicz – główna księgowa

Zofia Orzech – kierownik gospodarczy

Ewelina Szulik – specjalista ds. kadr i płac

Ewa Lewicka/ Katarzyna Czerwińska – samodzielny referent

Magdalena Majewska-Soćko –  starszy referent ds. administracji

Elżbieta Kamińska – intendentka

 

 

L.p. Nazwisko i imię Stanowisko
1 Bartnicka Justyna nauczyciel języka angielskiego
2 Biały Edyta nauczyciel języka rosyjskiego
3 Biały Paweł nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa
4 Biedruna-Kudź Hanna nauczyciel fizyki
5 Bieniek Wioletta nauczyciel języka polskiego
6 Boryszewski Radosław nauczyciel matematyki i fizyki
7 Budzikur Dominika nauczyciel wychowania fizycznego
8 Dawydko Teresa vicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
9 Domagała Beata nauczyciel matematyki i wychowania fizycznego
10 Frączek Urszula nauczyciel języka angielskiego
11 Gańko Ewa nauczyciel języka polskiego
12 Górska Maria nauczyciel religii i języka niemieckiego
13 Grabek Alan nauczyciel wychowania fizycznego
14 Grochal Ewa nauczyciel religii i plastyki
15 Grzegrzułka Edyta nauczyciel biologii i religii
16 Jaglińska Aneta nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
17 Jaworska Katarzyna nauczyciel wychowania fizycznego
18 Jeziorek Sylwia nauczyciel języka rosyjskiego
19 Kałowska Justyna nauczyciel języka niemieckiego
20 Kamińska-Kokot Renata nauczyciel przedsiębiorczości
21 Khunjua Alex nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
22 Komuda Ewelina nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
23 Korczyk Agnieszka nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
24 Kowalczyk Patryk nauczyciel historii i geografii
25 Kowalewska Grażyna nauczyciel/bibliotekarz
26 Kruszewska Beata nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
27 Krzemińska Anna nauczyciel religii
28 Krzemińska Małgorzata nauczyciel języka niemieckiego
29 Krzyśpiak Dorota nauczyciel matematyki
30 Kubicka Anna nauczyciel matematyki
31 Kucińska Wioletta nauczyciel biologii
32 Kukawska Dorota nauczyciel języka angielskiego
33 Kulisz Jolanta nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
34 Lipińska Joanna nauczyciel języka rosyjskiego
35 Łapacz Eliza nauczyciel przedmiotów zawodowych
36 Moniszko Oliwia nauczyciel języka angielskiego
37 Myszkowska Kamila nauczyciel przedmiotów zawodowych
38 Olszewski Leszek nauczyciel chemii i informatyki
39 Osica Waldemar nauczyciel wychowania fizycznego
40 Pastor Helena nauczyciel informatyki
41 Pavlidou Iwona nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
42 Pawlaczyk Marek nauczyciel przedmiotów zawodowych
43 Perkowska Monika nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
44 Piskorz Jolanta wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
45 Połoz Dariusz nauczyciel informatyki
46 Popławska Joanna psycholog
47 Postolska Małgorzata nauczyciel języka polskiego
48 Potrząsaj-Kulik Ewelina nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
49 Pustoła Ewa kierownik kształcenia praktycznego
50 Radłowska Bogusława nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
51 Sabak Jadwiga nauczyciel/bibliotekarz
52 Siporska-Rypina Agnieszka pedagog
53 Skorys Sebastian nauczyciel matematyki
54 Skrzeczyński Rafał dyrektor, nauczyciel historii
55 Smuga Iwona nauczyciel wychowania fizycznego
56 Stankiewicz Wioletta nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia hotelarska
57 Szostak Anna bibliotekarz
58 Szostek Anna nauczyciel matematyki
59 Szymańska Magda nauczyciel historii i geografii
60 Świerczewska Wiktoria nauczyciel języka polskiego
61 Trześkowska Renata nauczyciel matematyki
62 Wachowicz Jarosław nauczyciel języka angielskiego
63 Wiadro Dagmara nauczyciel muzyki
64 Wierzbicka Katarzyna nauczyciel przedmiotów zawodowych pracownia gastronomiczna
65 Wiktorowicz Aneta nauczyciel
66 Winczaruk Agata nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
67 Wojtalewska-Lichota Ewa nauczyciel przedmiotów zawodowych architektura krajobrazu
68 Woźniak Justyna nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich i turystycznych
69 Woźnica Cezary nauczyciel wychowania fizycznego
70 Wyderska Justyna nauczyciel języka angielskiego

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Call Now Button