Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Projekt „Dobra praktyka kluczem do kariery zawodowej”

Portugalia grupa II

 

Ostatnia grupa uczestników projektu “Dobra praktyka kluczem do kariery zawodowej” wyjechała na staż podobnie jak grupa pierwsza, do Portugalii.

Uczestnicy oraz opiekunowie zostali zakwaterowani w kampusie Mobility Friends, gdzie nawiązywali międzynarodowe znajomości z obywatelami krajów Unii Europejskiej, takich jak: Hiszpania, Czechy, Rumunia, Turcja czy Słowacja.

Uczniowie klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych rozwijali kompetencje zawodowe w restauracjach: Fatty Ferros – Restaurante e Take Away, Restaurante Tropical oraz Restaurante Taberna Nacional. Uczniowie klasy III i IV Technikum Architektury Krajobrazu zdobywali wiedzę z zakresu pielęgnacji roślinności typu atlantyckiego w przedsiębiorstwie  Fernando Lage Azevedo – Agregado e Comercio de Produtos Agricolas.

W ramach programu kulturowego grupa zwiedziła malownicze Porto, Bragę, zabytkowe Guimarães, Sistelo nazywane “Portugalskim Tybetem”, Arcos de Valdevez, Ponte de Lima oraz przepiękną miejscowość Viana do Castelo, którego najważniejszą atrakcją jest stojące na wzgórzu Sanktuarium Santa Luzia.

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE