Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych

w Mińsku Mazowieckim
ul. Budowlana 4
tel. 25 759-26-51

Stowarzyszenie Odra Niemen

Godziny dostępności nauczycieli 

Godzina dostępności na I semestr w roku szkolny 2023/2024

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina

1

Bartnicka Justyna (BT)

Piątek 11:35-12:35

2

Biały Edyta (EB)

 

3

Biały Paweł (PB)

Środa 8:00-9:00

4

Bieniek Wiletta

Czwartek 12:50-13:50

5

Boryszewski Radosław (RB)

Wtorek 17:10-18:10

6

Budzikur Dominika

Poniedziałek 12.40 – 13.40

7

Dawydko Teresa (TD)

Środa 16.30 – 17.30

8

Domagała Beata (DB)

Piątek 15:30-16:30

9

Frączek Urszula (UF)

Piątek 08:45-09:45

10

Gańko Ewa (EG)

Poniedziałek 12:50-13:50

11

Glinka Dorota

Czwartek 12:00-13:00

12

Górska Maria (MG)

Wtorek 12:40-13:40

13

Grabek Alan (GA)

Czwartek 12:40-13:40

14

Grochal  Ewa (GL)

 

15

Grzegrzułka Edyta (GE)

Środa 9:45-10:45

16

Jaglińska Aneta (AJ)

Poniedziałek 14:40-15:40

17

Jankowski Artur

Wtorek 10:40-11:40

18

Jaworska Katarzyna (KJ)

Piątek  10.45 – 11.45

19

Kałowska Justyna  (KŁ)

Poniedziałek 16:25-17:25

20

Kamińska-Kokot Renata (RK)

Wtorek 8.00 – 9.00

21

Khunjua Aleksi (KH)

Poniedziałek 12:55-13:55

22

Komuda Ewelina (EK)

Piątek 11:55-12:55

23

Korczyk Agnieszka (KA)

Wtorek 15:30-16:30

24

Kowalczyk Patryk (KP)

Środa 11:30-12:30

25

Krzemińska Anna  (KŃ)

Środa 14:30-15:30

26

Kucińska Wioletta (W_)

Czwartek 16.20 – 17.20

27

Krzyśpiak Dorota

Wtorek 16:25-17:25

28

Kulisz  Jolanta (JK)

Poniedziałek 11:35– 12:35

29

Kubicka Anna

Wtorek 16:20-17:20

30

Łapacz Eliza

Wtorek 12:40-13:40

31

Lipińska Joanna (LA)

Piątek 09:35-10:35

32

Milewska Aleksandra

Wtorek/środa 10:00-10:30/13:00-13:30

33

Moniszko Oliwia  (OM)

Czwartek 13:40-14:40

34

Nowik Joanna

Wtorek 11:30-12:30

35

Olszewski Leszek (LO)

Wtorek 12:30-13:30

36

Osica Waldemar (WO)

Poniedziałek 14:30-15:30

37

Parda Anna

Piątek 12:30-13:30

38

Pastor Helena (HP)

Piątek 11:35-12:35

39

Pavlidou  Iwona Agnieszka (IP)

Wtorek 10:30-11:30

40

Pawlaczyk Marek (Pa)

Poniedziałek 11:25-12:25

41

Perkowska Monika (MP)

Wtorek 11:35-12:35

42

Piskorz Jolanta (JP)

Poniedziałek 15.35 – 16.35

43

Popławska Joanna

Czwartek 15:00-16:00

44

Postolska Małgorzata (PM)

Środa 14:35-15:35

45

Potrząsaj Kulik Ewelina (Ev)

Czwartek 13:50-14:50

46

Pustoła Ewa (EP)

Piątek 13:00-14:00

47

Radłowska Bogusława (BR)

Poniedziałek 09:40-10:40

48

Sabak Jadwiga (JS)

Piątek 13:00-14:00

48

Siporska-Rypina Agnieszka (AS)

Wtorek 16:00-17:00

50

Skorys Sebastian

 

51

Skrzeczyński Rafał (SR)

Czwartek 15:30-16:30

52

Smuga Iwona (IS)

Poniedziałek 16:20-17:20

53

Stankiewicz  Wioletta (WS)

Wtorek 08:45-09:45

54

Szostak Anna

Poniedziałek 13:15-14:15

55

Szostek Anna

Czwartek 16:20-17:20

56

Szymańska Magda (MS)

Wtorek 11:30-12:30

57

Świerczewska Wiktoria (ŚW)

Środa 11.25 – 12.25

58

Wachowicz Jarosław (WA)

Piątek 12:20-13:20

59

Wierzbicka Katarzyna (WK)

Wtorek 14:35-15:35

60

Wiktorowicz Aneta (WT)

Poniedziałek 17:10-18:10

61

Winczaruk Agata (AW)

Czwartek 10:30-11:30

62

Wojtalewska-Lichota Ewa (EL)

Czwartek 11:30-12:30

63

Woźniak Justyna (JW)

Czwartek 12:30-13:30

64

Woźnica Cezary (CW)

Wtorek 09:35-10:35

65

Wyderska Justyna (JR)

Poniedziałek 14:35-15:35

66

Żytkowicz Ewa

Wtorek 11:30-12:30

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE