Erasmus Plus – Włochy

Uczniowie klas Technikum Hotelarstwa, Technologii Żywności oraz Żywienia i Usług Gastronomicznych wyjechali we wrześniu na praktyki zagraniczne do nadmorskiej miejscowości Rimini, gdzie zostali zakwaterowani w hotelu Bengasi, zaledwie 100 metrów od plaży. Stażyści pracowali w restauracjach, kawiarniach oraz hotelach zgodnie z kierunkiem kształcenia przez 5 dni w tygodniu. Stażyści  po pracy niemal każdą wolną chwilę przeznaczali na uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta oraz zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Rimini. W dni wolne od pracy uczniowie ZSTG mieli okazję zwiedzić jedną z najpiękniejszych perełek Europy, czyli niezwykłą Wenecję oraz najstarszą republikę na świecie –  San Marino.  Uczniowie odbyli również wycieczkę do siedziby najstarszego uniwersytetu na świecie – Bolonii, którą zorganizował im opiekun grupy.
Opiekun: Jarosław Gut

 

 

Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE