Erasmus Plus Portugalia

Pierwsza grupa osiemnastu uczniów ZSTG odbyła praktykę zgodnie z kierunkiem kształcenia w Portugalii. Po przybyciu do zagranicznego kraju uczniowie zostali zakwaterowani w kampusie w Barcelos, w którym obcowali z obywatelami rożnych krajów Unii Europejskiej. Stażyści zdobywali cenne doświadczenie zawodowe od poniedziałku do piątku, a w weekendy brali udział w wycieczkach kulturowych, podczas których mogli zwiedzić nowe miejsca oraz poznać historię i kulturę Portugalczyków. Uczniowie ZSTG zwiedzili m.in. zabytkowe Porto, którego stare miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Bragę. Muśnięci słońcem uczniowie oraz opiekunowie wrócili do
kraju z uśmiechem na twarzy.

Opiekunowie: Teresa Dawydko, Ewa Wojtalewska-Lichota, Ewelina Potrząsaj-Kulik

 

WordPress Gallery Plugin
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE