Stowarzyszenie Odra Niemen

Pierwszy wolny weekend przywitał Nas piękną pogodą. W sobotę zwiedzaliśmy zamek w Malmö, który przybliżył nam nie tylko historię tego regionu ale dał możliwość obejrzenia niesamowitych stworzonek wodnych w akwarium ,które znajduje się w podziemiach zamku. Kolejne kroki skierowaliśmy do Muzeum Techniki, gdzie mogliśmy  przeprowadzić rozmaite eksperymenty oraz obejrzeć stałą wystawę lotnictwa i motoryzacji. Z kolei w niedzielę mieliśmy okazję  jechać drugim co do długości mostem na świecie  łączącym  dwa państwa. Most Oresund łączy Malmö ze stolicą Danii Kopenhagą. Piękna pogoda pozwoliła nam zwiedzić kolorowe miasto, miasto  kanałów i rowerów, Carlsberga i Andersa. Mamy nadzieję, że kolejne wolne dni będą również udane i pogoda nam dopisze.

 
 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE