Uczestniczymy w Programie Poznaj Polskę!

To już kolejna edycja, w ramach której udało nam się zorganizować współfinansowane ze środków budżetu Państwa wyjazdy mające na celu przybliżenie atrakcji kulturowych Polski. W tym roku nasi uczniowie mogli skorzystać z trzech dofinansowanych wycieczek .

Pierwszą z nich był wyjazd do Kazimierza Dolnego – zwiedziliśmy Muzeum Nadwiślańskie przedstawiające faunę i florę regionu oraz pod opieką Pani przewodnik poznaliśmy miasto i jego największe atrakcje – Wąwóz Korzeniowy Dół, Górę Trzech Krzyży, Zamek, Kirkut i Rynek.

Dwie kolejne wycieczki miały identyczny program, ze względu na ogromne zainteresowanie wśród uczniów, zdecydowaliśmy się na organizację dwóch turnusów. Zorganizowaliśmy więc dwie 3-dniowe wycieczki na Mazury. W pięknych okolicznościach przyrody zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc: Pole Bitwy pod Grunwaldem, Miejsce Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie, Kanał Elbląski, Elbląg – historyczny zespół miasta, Dom Gazety Olsztyńskiej oraz Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 
 
 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE