W dniu 8.12.2021 nasi goście z węgierskiej szkoły zawodowej Martin János Szakképző Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola w ramach projektu unijnego o nazwie „In the Wake of Green and Clever Developments, Innovations” 2019-1-HU01-KA102-060078 odbyli wizytę w Zespole Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie, gdzie spotkali się z Dyrektorem placówki, obserwowali zajęcia z uczniami o specjalnej potrzebie kształcenia, a następnie dyskutowali z polskimi nauczycielami o metodach nauczania.

W tym dniu uczestnicy mobilności odbyli także szkolenie na temat piaskoterapii oraz holistycznego podejścia do dzieci specjalnej troski.

Na koniec dnia zaprosiliśmy naszych gości na  lunch w restauracji “En Cuisine Chez Paweł Bęś”, aby mogli posmakować polskie specjały.

Mamy nadzieję, że ten dzień mogą zaliczyć do udanych.

Have a nice trip in Poland 🙂

 

Zapraszamy

AktualnościKontakt
Facebook
Call Now ButtonYOUTUBE